payamgps.com

مکمل ضد پیری فینیتی Finiti چیست؟

مکمل ضد پیری فینیتی Finiti چیست؟

در این رابطه نیز بخوانید:

مکانیسم عمل محصول فینیتی (Finiti)

معرفی محصول AM و PM

عوارض پیری

بسیاری از افراد از عوارض پیری در عذابند. بنابراین به دنبال راه حلی هستند تا این عوارض را کم کنند. علاوه بر اثراتی که پیری بر ظاهر دارد، بر سلامتی هم بسیار اثرگذار است. با پیر شدن، عملکرد دستگاه گردش خون، قلبی و عروقی و عضلات بدن دچار اختلال می شود. مهمتر اینکه با افزایش سن سیستم ایمنی بدن تضعیف شده و نمی تواند به خوبی از بدن در برابر عوامل آسیب رسان محافظت کند. همین امر موجب می شود که سلول های بدن زودتر تخریب شده و پیری با سرعت بیشتری فرا برسد.

ارتباط پیری با سلول ها

پیری در واقع آسیب رسیدن به سلول هاست. این آسیب تا جایی پیش می رود که دیگر سلول ها نتوانند جوان شوند و در عملکردشان اختلال ایجاد شود. همانطور که می دانید در تمامی سلول ها کروموزوم ها وجود دارند. این کروموزوم ها از DNA ساخته شده اند. DNA مسئول تکثیر و رشد سلول هاست. زمانی که سن بالا می رود، DNA رفته رفته تحلیل می رود. زمانی که DNA از دست برود دیگر سلول ها نمی توانند تکثیر و نوسازی شده و جوان شوند و در نتیجه از کار می افتند. در انتهای DNA واحد هایی از جنس خود DNA وجود دارد که وظیفه کپی برداری ژنتیکی را ندارند. این پایانه ها تلومر نام دارند. تلومرها در واقع در انتهای رشته های طولانی DNA وجود دارند و مانع از تخریب آن به وسیله عوامل محیطی یا اختلالات بدن می شوند. بنابراین تلومرها در جوان بودن سلول ها نقش بسیار مهمی دارند. پژوهش ها نشان داده اند که با بالا رفتن سن، تلومرها رفته رفته کوچک می شوند. بنابراین باید برای در امان ماندن از پیری برای تلومرها فکری کرد. محققان دریافته اند که آنزیمی به نام تلومراز در برخی سلول ها مانند سلول های جنینی وجود دارد که می توانند از تحلیل رفتن تلومر جلوگیری کنند. بنابراین شرکت جنس بر روی این مسئله پژوهش های فراوان کرده است و محصولی را معرفی کرده که می تواند با استفاده از آنزیم تلومراز مانع از تحلیل رفتن تلومرها شود.

راه حل شرکت جنس برای رفع مشکل پیری

شرکت جنس گلوبال آمریکا محصولی بی نظیر را برای درمان پیری به بازار ارائه کرده است. این محصول فینیتی Finiti نام دارد. مکانیسم عمل این محصول بدین شکل است که درواقع از تلومرها محافظت می کند و نمیگذارد از بین بروند. بنابراین DNA نیز دستخوش تخریب نمی شود و حرکت به سمت پیر شدن بسیار کند می شود.

مکمل ضد پیری فینیتی Finiti

فینیتی علاوه بر دارا بودن موادی که از تخریب تلومرها جلوگیری می کنند، دارای ترکیبی بی نظیر از مواد و مکمل های پیشرفته است و می تواند به جوانسازی و عملیات ترمیم سلول ها نیز کمک کند. این محصول از عصاره میوه ها و سبزیجات مفید بسیاری بهره برده است. این محصول هیچگونه ماده نگهدارنده یا رنگ دهنده و طعم دهنده مصنوعی ندارد. این محصول می تواند سلول ها را از تخریب شدن حفظ کند و با کمک به آنها با رساندن مواد مورد نیاز آنها عمل ترمیم و جوانسازی سلول ها را سرعت ببخشد. فینیتی همچنین دارای ترکیباتی است که می توانند DNA، تلومرها و سلول های بدن را از اکسید شدن و از دست رفتن نجات دهد. این محصول دارای مواد مورد نیاز و ضروری برای بدن می باشد که هر فرد به طور روزانه به آنها نیاز دارد. بنابراین یک مکمل غذایی پیشرفته و بی نظیر به حساب می آید.

مکانیسم عمل محصول فینیتی Finiti

این محصول مانند بسیاری از محصولات موجود در بازار نمی باشد که فقط به طور ضاهری به بدن یا پوست مواد مغذی می رسانند و پس از قطع مصرف دوباره عوارش به بدن بازگردند. بلکه این محصول به صورت بنیادی بر روی هسته سلول ها کار می کند و آنها را از پیر شدن حفظ می کند. البته تا کنون بشر نتوانسته است هیچ محصولی را تولید کند تا پیری را به طور کامل متوقف کند. اما این محصول می تواند در سنین بالا برای شما یک بدن سالم، قدرتمند، شاداب و زیبا به ارمغان بیاورد. این محصول به عنوان یک اثر نوین ثبت شده است و عملکرد خودش را در آزمایشات بسیاری و در مصرف کنندگانی در سرتاسر جهان به خوبی نشان داده است. این محصول عملکرد بی نظیری بر روی سلول های ایمنی بدن از خود نشان داده است. با درست کار کردن سلول های ایمنی، بدن به خوبی می تواند در سنین بالا در برابر بسیاری از بیماری ها مقاومت کند. این محصول همچنین بر سیستم روحی و روانی هم اثرگذار است و احساسات و هیجانات شما را مانند یک جوان برانگیخته می کند. این محصول با دارا بودن آنتی اکسیدان های قدرتمند می تواند اثرات بسیاری از مواد مخرب محیطی مانند رادیکال های آزاد را که برای سلول ها بسیار مخرب هستند را خنثی کند. فینیتی همچنین می تواند با وجود مواد مغذی که دارد سلول های بنیادی افراد را از تخریب نجات دهد و پتانسیل های سلول ها را برای ترمیم نگه دارد. فینیتی Finiti می تواند بینایی را تقویت کند، نیروی جنسی را بهبود ببخشد، باعث بهبود سریعتر زخم ها شود، چربی سوزی را افزایش دهد و همچننی استخوان ها را بهبود ببخشد و پوست را شفاف تر و جوان کند.

ترکیبات

TA-65 MD®، کوآنزیم Q10، Trans-Pterostillbene (Pteropure®)مخطوط پالم میوه ها، عصاره Fucoidan، عصاره خرفه و بتا ۱،۳ / ۱،۶ گلوکان، ، عصاره انار، زردچوبه ،کورستین، ان-استیل سیستئین، ال- کارنوسین،

شیوه مصرف

در هر بطری از فینیتی 120 دانه کپسول وجود دارد. این مقدار برای مصرف 15 روزه است. بهترین دوز این محصول مصرف روزانه 4 قرص می باشد. در هر دو نوبت باید 2 قرص مصرف شود که می تواند هر زمانی از روز باشد.   ایران جنس با دریافت نمایندگی مستقیم از مارک jeunesse اقدام به ارایه محصولات مستقیم مارک ژنس با بالاترین کیفیت و قیمت مینماید. برای تماس با ما با شماره 09050641300 یا شماره ثابت 02188563259 تماس حاصل فرمایید.https://iranjeunesse.com  
اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو