payamgps.com

کرم روز لومینس و خنثی کردن اثر رادیکال های آزاد

کرم روز لومینس و خنثی کردن اثر رادیکال های آزاد

در این رابطه نیز بخوانید:

خرید کرم روز لومینس

کرم روز لومینس و پیشگیری از بیماری های پوستی

داشتن پوستی جوان و زیبا

جوانی پوست بر زیبایی فرد نیز تأثیر می گذارد. به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد به دنبال داشتن پوستی جوان و زیبا هستند. اما پوستی که دچار عارضه های پوستی و پیری باشد فرد را زیبا جلوه نمی دهد و ممکن است بر روحیه او نیز اثر بگذارد. عارضه هایی مانند جوش های صورت یا آکنه و یا لک های روشن و تیره رنگی و اثرات یا اسکارهای به جا مانده از زخم ها از عارضه هایی هستند که پوست را بدشکل کرده و زیبایی و جوانی آن را تحت تأثیر قرار می دهند.

عارضه های پیری پوست نیز شامل چین و چروک هایی مانند خط های عمیق پیشانی یا خط لبخند و چروک های روی گونه و چروک های پنجه کلاغی دور چشم می باشند. همچنین با پیر شدن پوست، حلقه های سیاه دور چشم ها تشکیل می شوند و پوست حالتی نازیبا به خودش می گیرد.

عوامل آسیب رسان به پوست

عوامل زیادی هستند که بر سلامت و جوانی پوست آسیب می گذارند. یکی از مهمترین این عوامل تابش شدید نور خورشید روی پوست بدون محافظ است. پرتوهای پر انرژی نور خورشید به نام UV می توانند به لایه های زیرین پوست نفوذ کرده و سلول های موجود در لایه های زیرین را تخریب کنند. سلول های لایه های زیرین پوست وظیفه تولید کلاژن و الاستین موجود در پوست را دارند. کلاژن و الاستین موجود در پوست خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کنند و با از دست رفتن آنها پوست دچار چین و چروک می شود.

یکی دیگر از عوامل آسیب رسان به پوست استفاده از مواد آرایشی غیر معتبر و بی کیفیت و همچنین در تماس بودن با مواد شیمیایی مضر و سموم و آلاینده ها می باشد. برخی از مواد شیمیایی چه مواد آلی چه معدنی می توانند به پوست صدمه زده و حتی باعث بروز سرطان ها در آن شوند. دیده شده افرادی که در محیط های آلوده به مواد شیمیایی زندگی می کنند معمولا دچار پیری زودرس پوست و ریزش مو می شوند. بنابراین ضروری است در صورت کار کردن در این محیط ها از ماسک ها و دستکش های استاندارد استفاده کنید.

از عوامل دیگر آسیب رسان به پوست که اهمیت زیادی دارد می توان به رادیکال های آزاد اشاره کرد. امروزه به دلیل آلودگی هوا بدن ما رادیکال های آزاد زیادی دریافت می کند. همچنین نوشیدن الکل و کشیدن سیگار و یا سایر مخدرها باعث دریافت حجم عظیمی از رادیکال های آزاد می شود. افزون بر این، ماندن بدون محافظ زیر آفتاب باعث می شود تا ترکیبات و مولکول های سالم روی پوست ما بشکنند و تبدیل به رادیکال های آزاد شده و وارد پوستمان شوند. بنابرانی باید از دریافت رادیکال های آزاد جلوگیری کنیم.

مبارزه با رادیکال های آزاد

رادیکال های آزاد مولکول ها و ترکیباتی هستند که دارای تک الکترون در لایه های ظرفیتشان هستند که با گرفتن تک الکترون لایه ظرفیتشان تکمیل شده و از فعالیتشان کاسته می شود. این ترکیبات حتی به مولکول های سالم صدمه می زنند تا الکترون های خود را تکمیل کنند. آنتی اکسیدان ها ترکیباتی هستند که در لایه ظرفیتشان الکترون اضافی دارند و آن را به رادیکال های آزاد می دهند و آنها را خنثی می کنند.

کرم روز لومینس و خنثی کردن اثر رادیکال های آزاد

کرم روز لومینس بافتی سبک دارد و به سرعت جذب پوست می شود. همچنین به شما احساس چربی پوست را نمی دهد.

کرم روز لومینس دارای تمامی ترکیبات مورد نیاز برای محافظت از پوست می باشد. این کرم دارای ترکیبات ضد آفتاب می باشد و می تواند از پوست در برابر آفتاب محافظت کند. این کرم همچنین دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی می باشد. کرم روز لومینس دارای عصاره سیب و عدس می باشد. این ترکیبات دارای آنتی اکسیدان های طبیعی می باشند که می توانند به خوبی اثر تمامی رادیکال های آزادی که فرد در طی روز دریافت می کند را خنثی کنند و از پیری زودرس پوست جلوگیری کنند.

آنتی اکسیدان های موجود در این کرم الکترون های مورد نیاز رادیکال های آزاد را به خوبی تأمین می کنند و مانع از صدمه دیدن ترکیبات اصلی موجود در پوست می شوند.

این کرم همچنین دارای ترکیبات آبرسان می باشد و می تواند پوست را در طول روز تا 85 درصد آبرسانی کند. بنابراین پوست آب خود را از دست نداده و دچار خشکی نمی شود. پوست خشک مستعد چروک است. بنابراین کرم روز لومینس با جلوگیری از خشک شدن پوست باعث می شود تا پوست دچار چین و چروک نشود.

شیوه استفاده از کرم روز لومینس

بهتر است این کرم را روی پوست تمییز شده صورتتان بمالید. بهتر است پوستتان را با پاک کننده ویژه صورت یا کلینزر پاک کنید. این باعث می شود تا روزنه های پوست پاک شده و مواد کرم روز لومینس به لایه های پوست نفوذ کند. سپس کرم روز لومینس را روی پوستتان بمالید و به آرامی آن را مالش دهید.

ایران جنس با دریافت نمایندگی مستقیم از مارک jeunesse اقدام به ارایه محصولات مستقیم مارک ژنس با بالاترین کیفیت و قیمت مینماید. برای تماس با ما با شماره های 09124909053 و 09050641300 یا شماره ثابت 02188563259 تماس حاصل فرمایید.

اسپانسر: پیام جی پی اس فروشنده ردیاب خودرو