درمان افتادگی پوست صورت

درمان افتادگی پوست صورت

اوّلین آثار پیری پوست در قالب چین و چروک و افتادگی پوست نمایان می‌شود. پدید آمدن این آثار به دلیل افزایش سن کاملاً طبیعی است. ولی گاهی عوامل خاصی سبب ایجاد پیری زودرس پوست در افراد میانسال می‌شود. بدون شک همه افراد از جوانی و زیبایی استقبال می‌کنند. در این زمینه از راهکارهای خانگی لیفت صورت و رژیم غذایی تا انواع کرم ضدپیری و حتّی تمرینات ورزشی توصیه شده‌اند. اگر دیر نشده به دنبال پیشگیری باشید؛ صبور باشید و از معجزه زمان در درمان مشکلات پوستی غافل نشوید. درمان افتادگی پوست صورت با روش های خانگی چون روغن های طبیعی نارگیل و بادام و ماسک طبیعی موز و عسل امکان پذیر اما بهترین روش خرید ماسک لیفت صورت لومینس است که به راحتی تمامی چین و چروک صورت را از بین می برد.

با افزایش سن مسلما چین و چروک صورت نمایان می شود اما برخی از دلایل افتادگی پوست صورت می تواند ناشی از عوامل بیرونی باشد که با رعایت کردن و استفاده از ماسک ها و روغن های طبیعی برطرف شود. بهر حال در این بین ماسک صورت لومینس می تواند با سرعتی بیشتر چین و چروک صورت شما را از بین ببرد. برای خرید این محصول کافیست با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۶۳۲۵۹ یا ۰۹۰۵۰۶۴۱۳۰۰ تماس بگیرید.

دلایل افتادگی پوست صورت

 1. با افزایش سن فرایند کلاژن‌سازی در بدن ضعیف می‌شود. کمبود کلاژن سبب از بین رفتن خاصیت کشسانی و سفتی پوست می‌شود.
 2. بخشی از پوست با عنوان بافت هم‌بند پوست وظیفه محافظت از استخوان‌ها و غضروف‌ها را دارد. افزایش سن سبب تضعیف این بافت می‌شود.
 3. صافی پوست ناشی از توزیع یکنواخت چربی در زیر پوست است. با افزایش سن این یکنواختی از بین می‌رود و توده‌های چربی متراکم شده و سبب افتادگی پوست می‌شود.
 4. برخی عوامل خارجی مانند نور شدید خورشید، آلودگی هوا و سیگار سبب ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می‌شود.
 5. عوامل دیگری از قبیل کاهش سریع وزن نیز می‌تواند سبب افتادگی پوست شود.

راهکارهای خانگی برای لیفت صورت

مواد طبیعی بسیاری دارای خواص جوانسازی پوست هستند. استفاده مداوم این مواد به ویژه به منظور پیشگیری از پیری زودرس پوست بسیار مفید است. البته برخی از این مواد مانند ژل آلوئه‌ورا دارای اثرات فوری و محسوس برای لیفت صورت هستند. بهترین مواد طبیعی جوانساز عبارتند از:

 1. روغن‌های طبیعی: روغن نارگیل، روغن بادام، روغن کرچک، روغن زیتون، روغن آرگان
 2. ماسک طبیعی لیفت صورت: ماسک موز و عسل، ماسک تخم‌مرغ
 3. سایر مواد: ژل آلوئه‌ورا،

رژیم غذایی برای پیشگیری از پیری زودرس پوست

در کنار استفاده از مواد طبیعی به صورت موضعی، انتخاب رژیم غذایی مناسب نیز اهمّیت دارد. چه بسا بتوان گفت آثار پیشگیرانه رژیم غذایی سالم در جوانسازی پوست مؤثرتر نیز هست. مواردی که دارای خواص ضدپیری و افتادگی پوست هستند و باید در رژیم غذایی گنجانده شوند عبارتند از:

 1. چای سبز
 2. مواد پروتئینی مانند گوشت مرغ، انواع لوبیا، تخم‌مرغ، پنیر
 3. میوه‌هایی مانند توت، انبه، موز، توت فرنگی، خیار
 4. سبزیجات تازه مانند هویج و گوجه فرنگی
 5. نوشیدن آب به میزان کافی

انواع ماسک لیفت صورت

در میان محصولات مراقبت از پوست انواع ماسک لیفت صورت نیز برای درمان افتادگی پوست صورت عرضه می‌شوند. متخصصان این عرصه با استفاده از ترکیباتی نظیر ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین E ، ویتامین D و عصاره گیاهان طبیعی برای تولید محصولی برای جوانسازی پوست تلاش می‌کنند.

درمان افتادگی پوست صورت با ماسک لیفت صورت لومینس

 1. ماسک لیفت صورت لومینس از عصاره گیاهان مفیدی مانند کاسنی تولید شده است.
 2. این ماسک با آبرسانی عمیق پوست لطافت را به پوست شما بازمی‌گرداند.
 3. استفاده از انواع آنتی‌اکسیدان در ترکیبات ماسک لیفت صورت لومینس اثرات ضدپیری این محصول را تقویت نموده است.
 4. ویتامین C موجود در این محصول سبب از بین بردن چین و چروک صورت می‌شود.
 5. استفاده از دانش سلول‌های بنیادی فرایند کلاژن‌سازی را تقویت کرده و افتادگی پوست را از بین می‌برد.

نویسنده : فرشاد ذوقی